Colloredo-Mannsfeld

Chcete navštívit malebný zámek nedaleko Prahy, jež je oblíbeným místem filmařů a mohli jste ho zhlédnout v několika pohádkách i filmech? Zveme vás do podhůří Brdské vrchoviny, na Dobříš.

Zde je rokokový zámek s výraznou fasádou, Francouzským parkem, zámeckou Oranžérií, na severní stěně opatřenou iluzivní malbou, která je největší ve střední Evropě. Na Oranžérii navazuje celoročně otevřený anglický park. Kulturní památka je soukromým vlastnictvím rodiny Colloredo-Mannsfeld.

UPOZORNĚNÍ
Domácí mazlíčci jsou vítáni na nádvoří zámku a v Anglickém parku. Není povolen vstup do vnitřních expozic a do Francouzského parku.

Navštivte Zámek Dobříš

Zažijte zámek Dobříš, pohlédněte do historie a vychutnejte si jeho jedinečnou atmosféru. Relaxujte při procházce v jednom ze zámeckých parků nebo navštivte zajímavé tématické expozice v zámecké Oranžérii.

Kultura

Koncerty, výstavy, vernisáže, … Sledujte kalendář kulturních událostí na zámku Dobříš.

Svatby

Zámek Dobříš je jako stvořený pro konání svateb. Váš jedinečný den může být dokonalý.

Pronájmy

Impozantní Zrcadlový sál, elegantní prostory Konírny či kouzlo Francouzské zahrady. Prostory pro pořádání konferencí, filmování, koncertů, soukromých akcí, …

Ubytování jako v pohádce

Hotel**** zámek Dobříš. Okouzlující místo v klidném prostředí malebného šlechtického sídla uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Prostory dnešního hotelu byly původně součástí zámecké konírny a po druhé světové válce byly využívány k dlouhodobému pobytu pracovníků Českého literárního fondu. V roce 1998 se zámek vrátil do rukou rodiny Colloredo – Mannsfeld a poté prošel rozsáhlými rekonstrukcemi. Dne 13. 7. 2006 zde byl otevřen nový Hotel**** zámek Dobříš.

Při návštěvě zámku nezapomeňte navštívit ...

ZÁMECKÁ EXPOZICE

Moderně historický prohlídkový okruh doplněný projektory a dotykovými obrazovkami.

ÚŽASNÉ PARKY

Francouzský park o rozloze 2ha. vzácná ukázka rokokové zahradní architektury. Anglický park z 19. století o rozloze 30 ha.

ORANŽÉRIE

Oranžérie na Zámku Dobříš je součástí Francouzského parku a nabízí několik zajímavých expozic.

RESTAURANT

Připravujeme pro vás otevření nové zámecké restaurace s plánovaným termínem červen 2024.

Zámek Dobříš ...

... srdcová záležitost

}

Návštěvní doba

Zámek Dobříš

ZÁMEK DOBŘÍŠ, 263 01 Dobříš
+420 318 521 240
info@zamekdobris.cz
www.zamekdobris.cz
Další KONTAKTY

Hotel - Zámek Dobříš

HOTEL ZÁMEK DOBŘÍŠ, 263 01 Dobříš
+420 722 710 488
+420 318 586 411
hotel@zamekdobris.cz
www.zamekdobris.cz/hotel
GPS: 49.7814817N, 14.1790503E
Více INFORMACÍ

Colloredo-Mannsfeld spol. s r.o.

263 01 Dobříš č.p. 1 | IČ: 02406781 | DIČ: CZ02406781

Středa 19.6. a čtvrtek 20.6. bude vnitřní zámecká expozice a Francouzský park s Oranžérií pro věřejnost uzavřeny. Uzavřeno bude také návštěvní centrum zámku. Děkujeme za pochopení.

You have Successfully Subscribed!